Шахраї заволоділи будинком у центрі столиці

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
чорновола

Органи прокуратури через суд вимагають скасувати державну реєстрацію права власності на нежитлові приміщення у центрі Києва площею майже 2000 кв. м та вартістю понад 225 млн грн, які шахраї привласнили на підставі підроблених документів.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Окружна прокуратура встановила, що невстановлені особи незаконно, на підставі підробленого рішення Ленінського районного суду міста Севастополя, зареєстрували за товариством право власності на об’єкт нерухомого майна по вул. Павлівській у м. Києві», - йдеться в повідомленні.

При цьому, як встановлено досудовим розслідуванням, указаний об’єкт фактично є комунальним майном, а саме будинком по вул. В’ячеслава Чорновола у м. Києві. Зміна адреси його розташування, що зазначена у документах, була здійснена шахраями умисно, з метою приховання злочину та ускладнення процесу його повернення законному власнику – територіальній громаді м. Києва.

З метою відновлення порушених прав територіальної громади окружною прокуратурою заявлено позовну заяву про усунення перешкод в користуванні комунальним майном шляхом скасування державної реєстрації прав власності.

У межах кримінального провадження на вказані приміщення накладено арешт та встановлюються особи, причетні до вчинення злочину для притягнення їх до відповідальності.