Київрада захищає Біличанський ліс від забудовників Бучі

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
ліс

Київська міська рада подала позов до суду та зупинила дію рішення Бучанської районної ради, яка намагалась розширити межі селища Коцюбинське за рахунок Біличанського лісу, який є територією столиці. Площа лісу становить майже 6,5 тис. га.

Про це повідомила пресслужба Київради.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, Київська міська рада виступає проти зміни меж столиці та забудови Біличанського лісу.

«Селища-сателіти намагаються присвоїти сусідні з ними землі міста Києва до своїх територій задля того, щоб ті надалі розпоряджалися ними на користь власних інтересів. Упродовж 12 років місцеві жителі борються за збереження лісу від зазіхання забудовників. Київська міська рада виступає на захисті інтересів територіальної громади та разом з активістами відстоює територіальну цілісність столиці. Біличанський ліс є екологічним щитом столиці. Разом ми маємо унеможливити забудову цієї зеленої зони та повернути до комунальної власності територіальної громади міста Києва незаконно роздані земельні ділянки», – зазначив Володимир Бондаренко.

Як раніше повідомляв портал МЕтри, Гостомельська селищна рада передала у приватну власність земельну ділянку Національного природного парку «Голосіївський», площею 0,15 га під забудову. Втім, суд скасував це рішення як незаконне.