Посадовця комунального підприємства та підрядника судитимуть за розкрадання на ремонті житлових будинків

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
кп

У Києві за розкрадання бюджетних коштів, виділених на ремонт житлових будинків судитимуть начальника відділу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району міста Києва» та директора будівельної фірми - підрядної організації.
Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Слідством встановлено, що у 2020 році між Управлінням містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської РДА та приватним товариством укладено договори підряду щодо проведення капітального ремонту інженерних мереж двох житлових будинків по вул. І. Турчина та Січових Стрільців у Шевченківському районі м. Києва. За результатами проведення ремонтних робіт директором товариства складено акти виконаних робіт, до яких внесенні завідомо неправдиві відомості про використання під час проведення відповідних ремонтних робіт алюмінієвих труб, як було передбачено проектно-кошторисною документацією, хоча насправді використано поліпропіленові труби, вартість яких є значно нижчою», - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі наголосили, що акти виконаних робіт із неправдивими даними внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків підписав начальник відділу КП, якою здійснювався технічний нагляд.

Відповідно до висновку комплексної будівельно-технічної та судово-економічної експертизи встановлено, що внаслідок вищевказаних дій зазначених посадових осіб державним інтересам заподіяно збитків в сумі понад 720 тис. гривень.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду.