З початку року обсяги будівництва зросли майже на чверть

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Протягом перших трьох кварталів 2017 року українські підприємства виконали будівельні роботи на суму 63,5 млрд. грн., що на 23,8% більше аналогічного періоду 2016 р. Про це повідомила Державна служба статистики.

При цьому, у Держстаті нагадують, що у минулому році за це же період у порівняні до аналогічного періоду попереднього року було зафіксовано зростання будівництва на 17,3%.

Обсяги робіт із зведення будівель у січні–вересні цього року збільшилися на 19,7%, і досягли рівня 32,57 мільярда гривень. Зокрема, роботи з будівництва житлових будинків збільшилися на 13%, до 15,90 мільярда гривень, а з будівництва нежитлових будівель – на 27,2%, до 16,67 мільярда гривень.







Роботи з будівництва інженерних споруд у вказаному періоді збільшилися на 28,6%, та досягли рівня 30,90 мільярда гривень.

Відповідно до інформації Держстату, роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння у вказаному періоді становили 76,0% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 13,9% та 10,1% відповідно.

Як зауважує Держстат, дані наведені без урахування тимчасово окупованої території АР Крим, м. Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.





Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua