Україна експортує будівельних послуг в 3 рази більше ніж імпортує

beton-kyiv

Україна наразі надає за кордон будівельних послуг у 3 рази більше ніж отримує звідти. Про це свідчать дані, оприлюднені Державною службою статистики України.

Як зазначають у Держстаті, за 9 місяців 2017 року українські будівельники надали закордонним замовникам послуг на 77,29 млн. дол. США. За цей же період від іноземних будівельних компаній Україна отримала послуг майже на 25,47 млн. дол. США. Таким чином, за даним видом діяльності Україна у поточному році має позитивне сальдо на суму 51,82 млн. дол. США.За інформацією Держстату, будівництво складає всього 1% в структурі експорту послуг та 0,6% в структурі імпорту послуг.

У той же час, в Україні скорочується як імпорт, так і експорт будівництва. Причому, більшу динаміку скорочення має експорт будівельних послуг.

Так, за 9 місяців 2017 року обсяги надання послуг українськими будівельниками своїм закордонним контрагентам скоротились на 63,2% у порівняні з аналогічним періодом минулого року. При цьому імпорт будівельних послуг в Україні за цей же період скоротився лише на 22,3%.

Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua