За 10 місяців будівельники виконали робіт більш ніж на 70 млрд. грн.

Parchaladze7

За підсумками січня-жовтня 2017 року підприємства України виконали будівельні роботи на суму 73,5 млрд. грн., а індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2016 року склав 123,4%.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.«За даними Державної служби статистики за 10 місяців цього року підприємства вже виконали будівельні роботи більш ніж на 70 млрд. грн. Об’єми будівництва зросли на 23% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Мова йде не тільки про вартість будівельних та монтажних робіт при новому будівництві, це також реконструкція, реставрація, ремонт будівель та споруд, технічне переоснащення підприємств. Протягом всього 2017-го спостерігаємо позитивну динаміку, яка, думаю, буде збережена за підсумками року», — сказав він.

За підсумками звітного періоду індекс будівництва інженерних споруд склав 128,0%, будівель — 119,4%.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоcнащення становили 75,4% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 14,7% та 9,9% відповідно.

Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua