Територію заводу «Арсенал» в центрі столиці виставили на продаж під забудову

Arsenal-prodazh

Державне космічне агентство виставило на продаж у системі OpenMarket (ДП «СЕТАМ») нерухомість заводу «Арсенал» у центрі Києва. А саме, корпус №4 (Е), площею 37 957,50 кв. м., та земельну ділянку, площею 1,3633 га., у Печерському районі столиці на вул. Московська, 8. Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.

«Будівля та ділянка розташовані в історичному центрі столиці й мають величезну перспективу комерційної забудови», - зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» OpenMarket Віктор Вишньов.

Основна перевага подібних ділянок у порівнянні з ділянками, вільними від забудови, це наявність комунікацій. Виробничі підприємства завжди споживали великі обсяги газу та електроенергії, тому мали потужні інженерні мережі.На сьогодні забезпечення в достатньому обсязі електроенергією та газом території, при розробці будь-якого виду нерухомості в міських умовах, є досить великою витратною статтею.

«Якщо розглядати в цьому аспекті green field (чисту ділянку) і brown field (освоєну ділянку) як дві альтернативи, то раніше розроблена ділянка (нинішня промзона) є більш вигідною, оскільки в цьому випадку немає необхідності у великих інвестиціях на організацію та підключення інженерних систем», - пояснив гендиректор ДП «СЕТАМ».

Як зазначають у «СЕТАМ», стартова ціна лоту - 561 066 582.46 грн.
Дата проведення аукціону: 29 cічня 2018 року.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua