Прокуратура вимагає скасувати 8 рішень Київради щодо комплексних забудов

прокуратура Киева

Прокуратура міста Києва через суд вимагає скасувати 8 рішень Київської міської ради про затвердження детальних планів територій, які суперечать Генеральному плану міста Києва.

Як повідомила прес-служба Прокуратури міста Києва, вказані рішення були ухвалені Київрадою упродовж 2016-2017 років та стосуються комплексної забудови окремих мікрорайонів на території Голосіївського, Дніпровського, Солом’янського та Шевченківського районів міста Києва.

«Однак по своїй суті детальні плани цих територій не корелюються з Генеральним планом міста Києва та, у тому числі, передбачають будівництво багатоповерхових житлових будинків, а також громадських будівель та споруд на територіях, які належать до промислових, комунально-складських, зелених зон та до територій іншого призначення», - йдеться у повідомленні прокуратури.Наведене суперечить вимогам чинного земельного та містобудівного законодавства.

За вказаних обставин столичною прокуратурою до окружного адміністративного суду м. Києва пред’явлено 8 позовів про скасування рішень Київради про затвердження вказаних детальних планів територій.

На даний час розгляд справ судом триває.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua