Київська влада та активісти вимагають зупинити скандальне будівництво на Андріївському узвозі

shashka

У Києві громадські активісти та Київська міська державна адміністрація вимагають зупинити будівельні роботи на скандальному об’єкті будівництва готельного комплексу на Андріївському узвозі, 14-16.

Зокрема, громадські активісти 11 квітня на знак протесту проти будівництва багатоповерхівки на Андріївському узвозі захопили кран на будівельному майданчику й запалили там димову шашку.

Київська влада підтримує вимоги активістів. Так, заступник столичного міського голови Олександр Спасибко заявив, що КМДА вимагає зупинити будівництво вказаного об’єкту до розгляду проекту на містобудівній раді.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9741245110162742"
data-ad-slot="1065905671"
data-ad-format="auto">


«Міська влада, мер неодноразово зверталися до представників забудовника з вимогою представити проект будівництва цього готельного комплексу для обговорення на містобудівній раді за участю громадськості. Андріївський узвіз – це комплексна пам’ятка містобудування, а земельна ділянка за адресою: Андріївський узвіз, 14-16 входить до охоронної зони обʼєкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І ми вдячні за контроль і звернення громадськості. Історія забудови цієї ділянки розпочалась ще в 2005 році, проектом було передбачено будівництво готельного комплексу із закладами громадського харчування та паркінгом висотністю 4 та 7 поверхів. Тепер забудовник повинен невідкладно призупинити це будівництво. Позиція влади і реакція на велику кількість звернень громади щодо будівництва готелю на Андріївському узвозі – це зупинення підготовчих та будівельних робіт і обов’язкове проходження містобудівної ради», – зазначив Олександр Спасибко.

Заступник голови КМДА також повідомив про проведені перевірки, які підтвердили порушення вимог законодавства в сфері містобудівної діяльності.

Окрім того, як наголосив Олександр Спасибко, до безвідповідальних забудовників повинні бути застосовані належні правові заходи, щоб припинити хаотичну забудову столиці. І жодних винятків не повинно бути, незважаючи на фінансові важелі чи політичні зв’язки забудовників.

«Поки справа знаходиться в судах, вимагаємо надати архітектурне рішення проекту будівництва на розгляд містобудівної ради. Жодних будівельних робіт до проходження містобудівної ради забудовник не повинен вести», – підкреслив Олександр Спасибко.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua