Девелоперська компанія у Київській області безоплатно передала Нацполіції будівлю для нового відділку

omoks-me3.com.ua

Девелоперська компанія «ОМОКС» 7 травня урочисто передала Головному управлінню Національної поліції України у Київській області нову громадську будівлю в с. Чайки по вул. В. Лобановського, 32-а, площею 522,3 кв. м. для відкриття Чайківського поліцейського відділення.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9741245110162742"
data-ad-slot="1065905671"
data-ad-format="auto">


«Девелоперська компанія «ОМОКС» та її керуючий власник Олексій Кулагін, постійно піклуються про безпеку населення та порядок на забудованих територіях. Безпека кожного громадянина, захист прав та свобод людини – головні завдання, які виконує держава. Чайківське відділення поліції, яке компанія «ОМОКС» безоплатно передала правоохоронцям – це вагомий вклад не тільки в розвиток окремої територіальної одиниці, але й української держави в цілому», - наголошують у компанії.

Як зазначили у «ОМОКС», стрімке зростання у передмісті Києва, а саме на території Петропавлісько-Борщагівської сільської ради, кількості новобудов обумовило необхідність відкриття відділку поліції. Адже тут проживає близько 40 000 людей, із яких понад 15 000 припадає на мешканців житлових комплексів «Чайка» і «Сонцтаун».Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua