За легкістю ведення бізнесу в будівництві Україна посіла 30 місце в світі

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
134575654

У новому рейтингу легкості ведення бізнесу - Doing Business-2019, який 31 жовтня опублікував Світовий банк, Україна піднялася з 35-го на 30 місце за будівельним компонентом. Загальний рейтинг країни виріс з 76-го до 71-го місця.

Про це порталу нерухомості «МЕтри» повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

“30 місце, яке зайняв компонент “Отримання дозволів на будівництво” - це найвища позиція серед усіх 10-ти показників, за яким розраховується рейтинг Doing Business. З 190 країн, які беруть участь у рейтингу, за розвитком будівництва ми 30-ті! За “Отриманням дозволів на будівництво” Україна випередила Австрію, Польщу, Фінляндію, Латвію, Канаду, Білорусь, Казахстан і навіть Японію”, - написав заступник міністра.


Лев Парцхаладзе зазначив, що в минулому році компонент “Отримання дозволів на будівництво” показав рекордне зростання серед усіх 190 країн - з 140-го на 35 місце, тому збереження та зміцнення цих позицій в поточному році є позитивним результатом.

За підрахунками експертів Світового банку, один пункт у загальному рейтингу Doing Business дає можливість додатково залучити близько $600 млн в економіку.

Довідково: Doing Business характеризує стан інвестиційного клімату в 190 країнах світу. Це результат щорічного дослідження, що оцінює простоту ведення підприємницької діяльності. Світовий банк розраховує цей індекс з 2003 року за такими критеріями, як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволів на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків тощо.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua