У історичних районах українських міст проектуватимуться тільки підземні паркінги

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
parking

У вересні набув чинності оновлений ДБН Б.2.2-12:2018 “Планування і забудова територій”, в якому міститься норма, відповідно до якої в межах територій з пам’ятками культури та в районах з історичною забудовою проектуватимуться виключно підземні автостоянки.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.


“Європейці дуже переймаються збереженням екологічного стану та історичного вигляду своїх міст, створенням умов для гармонійного міського розвитку. Україна - це теж Європа, тому під час оновлення важливого містобудівного ДБН ми прописали норму, щоб в межах територій з пам’ятками культури та в районах з історичною забудовою проектувалися виключно підземні автостоянки”, - зазначив Лев Парцхаладзе.

Крім того, згідно з цим ДБН, при розміщенні об’єктів, у тому числі, при будівництві багатоквартирних житлових будинків, у центральних, історично сформованих районах найкрупніших, крупних та великих міст повинні також проектуватися лише підземні гаражі.

За словами Лева Парцхаладзе, такі зміни сприятимуть створенню комфортних умов для пішоходів та водіїв, а також підвищенню естетичного вигляду міст за рахунок звільнених від надмірної кількості припаркованих машин вулиць.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua