Китайці надали Києву техніко-економічне обґрунтування проекту будівництва метро на Троєщину

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Davtyan-china

Київcька міська влада отримала від China Railway International Group офіційний лист-підтвердження про завершення попереднього техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проекту будівництва четвертої гілки метро. Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Дмитро Давтян. Він також отримав від керівництва компанії власне пре-ТЕО, яке буде представлене у столиці.

«Рух у напрямку метро – сьогодні разом із представниками української делегації зустрівся із керівництвом China Railway International Group. Від голови правління компанії отримав офіційний лист, яким офіційно підтверджено завершення попереднього техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проекту будівництва четвертої гілки метро. Крім того, під час зустрічі передали і, власне, пре-ТЕО. Цим кроком обидві сторони – Київ та Китай – офіційно підкреслюють намір зробити мрію про четверту гілку метро реальністю», – зазначив Дмитро Давтян.


Як нагадала прес-служба КМДА, проект будівництва чергової лінії метро є стратегічним питанням для столичної влади.

Довідково: Майбутня четверта гілка київського метрополітену (Подільсько-Вигурівська лінія) має з'єднати столичний масив Троєщина, Поділ, Лук`янівку, Залізничний вокзал, Солом'янку та Жуляни. Станом на 2012 рік планувалося, що після закінчення будівництва лінія матиме більше 12 станцій та довжину понад 20 км.Підпишись на новини від me3.com.ua