ПриватБанк запровадив власну іпотеку для бізнесу

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
hulliver

ПриватБанк запровадив власну програму іпотечного кредитування для підприємців і бізнесу. Іпотечні бізнес-кредити надаватимуться для придбання комерційної та житлової нерухомості для комерційних цілей.

У ПриватБанку впевнені, що це дозволить оптимізувати витрати на оренду комерційної нерухомості та дасть можливість придбати об’єкти в кредит за фіксованою процентною ставкою на строк до 5 років.

Керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу ПриватБанку Сергій Клюєв зазначив, що умови іпотеки для бізнесу дозволяють оплачувати до 75% вартості нерухомості за рахунок кредитних ресурсів, а для оформлення кредиту банку потрібен мінімальний пакет документів.


«Оформлюючи бізнес-іпотеку, компанія або підприємець більше не залежить від зростання цін на комерційну нерухомість, а власний капітал може направити в обіг або на розширення бізнесу, – зазначив Сергій Клюєв. – Окрім того, власна нерухомість дає можливість отримання додаткового доходу від здачі в оренду».

Читайте також: Періодичність перевірок у будівництві залежатиме від класу наслідків об’єкту будівництва

Для підприємців і малого бізнесу ПриватБанк готовий фінансувати купівлю комерційної нерухомості на суму від півмільйона гривень (магазини, будівлі під склад або базу), а також житлової нерухомості з метою використання в комерційних цілях. Окрім того, клієнти можуть придбати в кредит і нерухомість, що перебуває у власності банку. Ознайомитися з лотами банку можна на торгових майданчиках Сетам «Сетам» і ProZorro.Підпишись на новини від me3.com.ua