На столичному Андріївському узвозі демонтували кран на скандальному будмайданчику

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Andriyevsky

Починаючи з 24 листопада міські служби у співпраці зі столичною поліцією прибирають незаконно розміщений будівельний кран на місці скандальної забудови на Андріївському узвозі, 14-16. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Інтереси міста будуть захищені! Кран на Андріївському демонтують. Місто робило все, щоб забудовник дотримувався норм забудови в історичному центрі. Раніше мер столиці Віталій Кличко звернувся з вимогою до забудовника зупинити всі роботи по зведенню скандальної будівлі на Андріївському узвозі 14-16 до повного узгодження проекту з Містобудівною радою та громадськістю. Відбулося це під час зустрічі з громадськістю, профільними службами КМДА і представником забудовника. Попри це будівництво не припинилося. Сьогодні зранку розпочався демонтаж незаконно розміщеного будівельного крану, аби звільнити проїжджу частину», – зазначив заступник голови КМДА.


Валентин Мондриївський повідомив, що у «охоронців» будівництва столична поліція вилучила 7 одиниць травматичної зброї і затримала декілька молодиків.  Він також наголосив, що вимоги міста залишаються незмінними.

«Якщо забудовник не зробить макет будівлі за скорегованим проектом і не представить його разом з усіма дозвільними документами, що засвідчують законність будівництва, Містобудівній раді столиці, місто винесе на сесію Київради питання про розірвання договору оренди земельної ділянки. Андріївський узвіз – це візитівка столиці. І нахабно зводити «монстрів» в історичному центрі місто не дозволить. Давайте поважати і любити наше місто!» – підкреслив Валентин Мондриївський.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua