У Новому році киянам підвищать комунальні платежі

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
komunalka2

З 1 січня 2019 року на ринку постачання електроенергії відбудуться зміни, які призведуть в Києві до підвищення квартплати в частині обслуговування будинків та прибудинкової території.

Про це під час брифінгу щодо виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелєєв.


"Зростає ціна електроенергії для експлуатації ліфтів, освітлення місць загального користування згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Тому цей факт вплине на збільшення вартості утримання будинків по всій країні безумовно", - зазначив Петро Пантелєєв.

Під час брифінгу увагу було акцентовано на тому, що плата за електроенергію для освітлення місць загального користування, для роботи ліфтів у будинках, а також для роботи насосного обладнання і індивідуальних теплових пунктів, якщо такі встановлені, більше не буде обраховуватися за пільговим тарифом і відповідно буде збільшена.Підпишись на новини від me3.com.ua