На столичних Теремках будують нові комунікації для сполучення приміського житлового комплексу та Києва

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
intergal

Компанія «Інтергал-Буд» повідомила про ускладнення під час будівництва каналізації для підключення заміського комплексу «Озерний гай Гатне», що знаходиться в селі Гатне, до інженерних комунікацій м. Києва. На одній із ділянок, де ведеться прокладання інженерних комунікацій, а саме, по вул. Теремківській у Голосіївському районі м. Києва, виникло блокування робіт із боку місцевої ініціативної групи. Протягом двох тижнів активісти не дають продовжувати тут роботи будівельній компанії, посилаючись на начебто незаконність будівництва інженерних комунікацій.

У компанії «Інтергал-Буд» зазначили, що розуміють занепокоєння жителів вул. Теремківська Голосіївського району м. Києва та запевнили, що роботи ведуться з дотриманням вимог законодавства.

«Офіційно інформуємо, що будівництво каналізації та магістралі водопостачання проводиться на законних підставах, згідно технічних умов, виданих ПрАТ АК «Київводоканал»: ТУ:11510 від 10.02.2016 та ТУ 11476 від 10.02.2016. Розроблено та погоджено розрахункову схему  підключення житлового комплексу «Озерний гай Гатне» до мереж водопроводу та каналізації міста Києва», - наголосив заступник директора з капітального будівництва інженерних комунікацій БК «Інтергал-Буд» Дмитро Костюченко.

У компанії звернули увагу на те, що будівництво нової каналізаційної та водопровідної мережі здійснюється на замовлення ТОВ «ВК Підряд», оскільки стара знаходиться в незадовільному стані, адже була прокладена ще у 70-х роках, майже 50 років тому, та вже не витримує навантаження будинків, кількість яких значно зросла за вказаний період.

«Про те, що застарілі інженерні комунікації вже не можуть якісно виконувати свою функцію, та у будь-який момент можуть вийти з ладу, спричинивши прорив старих труб та затоплення місцевих будинків, залишивши мешканців без води та опалення, свідчить статистика зростання проривів водо- та теплотрас за останні роки. Це підтверджує і нещодавній випадок прориву застарілих труб який стався 26 січня 2019 р. по вулиці Касіяна 1/10, що в Голосіївському районі. Як наслідок – без опалення та водопостачання залишилися 76 будинків», - зазначив Дмитро Костюченко.

ТОВ «ВК Підряд» та будівельна компанія «Інтергал-Буд» взяли на себе відповідальність модернізувати інженерні комунікації сполучення від с. Гатне до м. Київа, та покращити місцеву інфраструктуру. Після завершення будівництва інженерних комунікацій всі існуючі абоненти вул. Теремківської Голосіївського району (житлові будинки, дошкільні навчальні заклади, школи, лікарні і т. д.) будуть перепідключені до нової мережі, а також поліклініка, що знаходиться у с. Гатне, та якій наразі бракує якісного забезпечення каналізаційною мережею для пацієнтів і працівників медичного закладу.


«Після встановлення нового якісного колектора, перенавантажений – буде законсервовано. Новий колектор витримає збільшені навантаження та зможе якісно забезпечити будинки інженерними комунікаціями як мінімум наступні 50 років», - зауважив Дмитро Костюченко.

Для мінімізації незручностей жителів вулиці Теремківської, роботи по прокладанню інженерних комунікацій будуть проводитись в декілька етапів та мінімальними захватами. Комплекс робіт проводитиметься з дерево-металевим кріпленням траншеї, що в свою чергу зменшить площу розриття та пошкодження асфальтобетонного покриття та зелених зон. Липову алею та бювет буде повністю збережено, адже всі інженерні роботи виконуватимуться у межах червоних ліній вулиць по проїзній частині.

Під час виконання робіт дорожній рух по вулиці Теремківській буде організовано так, щоби спричинити мінімум незручностей для мешканців прилеглих будинків. Переміщення перекриватимуться частково, при цьому виїзди та заїзди в подвір’я обмежуватися не будуть.

Для прискорення процесу будівництва каналізації та систем водопостачання, що мають сполучити с. Гатне та комунікації м. Києва, було залучено 3 компанії-підрядника, які одночасно проводять роботи.

Також компанія «Інтергал-Буд» запевнила, що по закінченню будівництва комунікацій компанією «Інтергал-Буд» на замовлення ТОВ «ВК Підряд», згідно з погодженням КК «Автодор», буде проведено комплекс робіт по відновленню благоустрою, а саме: асфальтобетонного покриття вулиць та тротуарів, зеленої зони в межах виконання робіт по прокладанню інженерних мереж.

Наразі, через блокування робіт з боку місцевої ініціативної групи, відтерміновується дата завершення проекту будівництва нової каналізації та мережі водопостачання, в яких є нагальна потреба як мешканців с. Гатного, так і жителів Голосіївського району м. Києва.

«Компанія «Інтергал-Буд» прагне виконати проект з будівництва нової каналізації в запланований період та забезпечити мешканців с. Гатне та жителів Теремківської вулиці новими надійними інженерними мережами», - наголосили в «Інтергал-Буд».Підпишись на новини від me3.com.ua