ТРЦ "Республіка" продали на аукціоні за 777 млн грн

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
_20190205_233103

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на черговому аукціоні 5 лютого 2019 року нарешті продав права вимоги за двома кредитами ліквідованого банку "Надра", в заставі за якими знаходиться недобудований столичний торгово-розважальний центр Respublika.

Відповідно до інформації в системі ProZorro.Продажі, переможцем аукціону стало ТОВ "Солтекс Капитал" з пропозицією майже 777,131 млн грн. Стартова ціна при цьому складала 2,59 млрд грн.


Окрім ТОВ "Солтекс Капитал", в аукціоні брали участь ще дві компанії: ТОВ "Фінансова компанія "Фінгруп Фактор" та ТОВ "Фінансова компанія "Толкфін". Але цінових пропозицій під час торгів вони не надавали.

Нагадаємо, що ТРЦ Respublika розташовано у Києві на вул. Велика Кільцева, 1, 1а, 1в. Цей ТРЦ мав стати одним із найбільших в Україні. Також у проданій заставі банку – іпотека трьох земельних ділянок загальною площею 15,72 га та майнові права за попередніми договорами оренди торгівельних площ у ТРЦ.

Введення в експлуатацію ТРЦ Respublika  планувалося на 2014 рік, але в 2015 році проект був заморожений.Підпишись на новини від me3.com.ua