Нові зміни у ДБН щодо будівництва у сейсмічних районах підвищать безпеку будівель

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
sejsmo

З 1 травня 2019 року набуває чинності Зміна №1 у ДБН В.1.1-12:2014 “Будівництво у сейсмічних районах України”. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

“Вже опубліковані та з 1 травня офіційно вступають в силу зміни у ДБН щодо будівництва у сейсмічних районах. Серед іншого, вони вводять удосконалене та розширене районування України за сейсмічними показниками, яке включає житлові і громадські будівлі від 73,5 метрів та всі об’єкти зі значним класом наслідків - великі стадіони, лікарні, ЖК, ТРЦ, школи та інші будівлі. Такі зміни сприятимуть підвищенню безпеки будівель та більш якісному їх проектуванню”, - написав Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.


Так, згідно зі змінами, для проектування житлових і громадських будівель заввишки від 73,5 м і вище та для всіх об’єктів будівництва із значним (СС3) класом наслідків, які не ідентифікуються як об’єкти підвищеної небезпеки, використовується карта 3СР-2004-В, що дозволить зменшити інтенсивність сейсмічного впливу на 1 бал.

Крім цього, змінами також розширені умови використання сучасних матеріалів, зокрема, блоків із ніздрюватого бетону автоклавного твердіння, який відрізняється своїми теплоізоляційними властивостями та високою екологічністю.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua