Біля столичного Палацу «Україна» збудують висотку

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Palac

Департамент містобудування КМДА надав ТОВ «Укржитлобуд» містобудівні умови та обмеження для проектування багатофункціонального комплексу у Києві по вул. Велика Васильківська, 107-109. Про це повідомило видання «Наші гроші».

Згідно з наданим Департаментом містобудування КМДА документом, нове будівництво планується на двох ділянках – 0,64 га та 0,21 га. Перша належить «Укржитлобуду» на праві приватної власності, а другу фірма орендує у міста. Обидві ділянки знаходяться прямо біля входу в метро на ст. «Палац Україна».

Цільове призначення цих ділянок, вказане у містобудівних умовах, – для будівництва готельно-офісного комплексу з об’єктами обслуговування та гостьовим паркінгом.


Як зазначає видання, останнім часом у Києві зустрічалися випадки будівництва житла під виглядом готелю. Якщо говорити про ділянки «Укржитлобуду», то, відповідно до Генплану, – це територія громадських будівель та споруд, де будівництво житла заборонено.

Запланована висота будівлі – близько 100 метрів. Варто наголосити, що ділянка, на якій запланована висотка, входить до Центрального історичного ареалу Києва, де заборонено будівництво вище 27 метрів.

foto1Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua