Біля столичного Палацу «Україна» збудують висотку

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Palac

Департамент містобудування КМДА надав ТОВ «Укржитлобуд» містобудівні умови та обмеження для проектування багатофункціонального комплексу у Києві по вул. Велика Васильківська, 107-109. Про це повідомило видання «Наші гроші».

Згідно з наданим Департаментом містобудування КМДА документом, нове будівництво планується на двох ділянках – 0,64 га та 0,21 га. Перша належить «Укржитлобуду» на праві приватної власності, а другу фірма орендує у міста. Обидві ділянки знаходяться прямо біля входу в метро на ст. «Палац Україна».

Цільове призначення цих ділянок, вказане у містобудівних умовах, – для будівництва готельно-офісного комплексу з об’єктами обслуговування та гостьовим паркінгом.


Як зазначає видання, останнім часом у Києві зустрічалися випадки будівництва житла під виглядом готелю. Якщо говорити про ділянки «Укржитлобуду», то, відповідно до Генплану, – це територія громадських будівель та споруд, де будівництво житла заборонено.

Запланована висота будівлі – близько 100 метрів. Варто наголосити, що ділянка, на якій запланована висотка, входить до Центрального історичного ареалу Києва, де заборонено будівництво вище 27 метрів.

foto1Підпишись на новини від me3.com.ua