Новий голова ДАБІ має півсотні земельних ділянок у столичному передмісті

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
DABI-golova

Призначений 27 березня новий голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Сергій Кузьмін має у власності понад пів сотні об’єктів нерухомості, є співвласником двох підприємств та користується цілим автопарком представницького класу. Такі дані він оприлюднив у власних деклараціях про доходи, які чиновники зобов’язані оприлюднювати.

Згідно з декларацією, яку Сергій Кузьмін надав у зв’язку з вступом на посаду голови ДАБІ, він володіє 53 об’єктами нерухомості, серед яких квартири на 204 кв. метри у Києві та на 120 кв метрів у Євпаторії, а також гараж. Крім того, чиновник задекларував 50 земельних ділянок у передмісті Києва загальною площею понад 400 тис. кв. метрів.


Чиновник має у власності автомобіль класу люкс MERCEDES-BENZ S 65 та позашляховик MERCEDES-BENZ G 5.5, які він придбав у 2015 році. Показово, що в попередніх деклараціях Сергій Кузьмін також вказував і автопарк дружини. У 2015 та 2016 роках вона придбала BENTLEY CONTINENTAL GT,  RANGE ROVER,   BMW F800R та TOYOTA LAND CRUISER 200.

Сергій Кузьмін також є співвласником ТОВ "СПЕЦСЕРВІС", де володіє часткою 33%, та ТОВ "ІНТЕРЛЕКС" де володіє часткою 50%. Обидва підприємства наразі перебувають у стані припинення діяльності або санації.

Раніше Сергій Кузьмін займав посаду директора Державного підприємства «Укрдержбудекспертиза».Підпишись на новини від me3.com.ua