На Київщині за корупцію судять крупного забудовника

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
prokuratura

Прокуратура Київської області в суді довела пов’язану з корупцією провину місцевого депутата, який є одним з найбільших забудовників м. Ірпеня.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

«Будучи депутатом Ірпінської міської ради Київської області та головою однієї з найбільших будівельних компаній регіону, отримав дохід від реалізації квартири, загальною вартістю більше 295 тисяч гривень та несвоєчасно подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані», - йдеться у повідомленні.


Стосовно депутата складено протокол за порушення вимог фінансового контролю, тобто за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Постановою Ірпінського міського суду Київської області останнього визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, однак він її оскаржив.

Водночас, Апеляційний суд Київської області, підтримав позицію прокуратури області та залишив без задоволення апеляційну скаргу депутата Ірпінської міської ради Київської області, а постанову міськсуду – без змін.Підпишись на новини від me3.com.ua