В Борисполі прокуратура вимагає розірвати договір на будівництво дитячого садка

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
prozorro

Прокуратура Київської області в суді вимагає розірвати тендерний договір на будівництво дитячого садка у м. Бориспіль на суму більше 42 млн грн. та проведення повторного тендеру для завершення будівництва дитячого садочку.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області.


«Бориспільською місцевою прокуратурою Київської області, під час моніторингу сайту публічних закупівель prozorro.gov.ua та єдиного веб-порталу використання публічних коштів spending.gov.ua виявлено порушення вимог бюджетного законодавства у ході виконання підрядником робіт по будівництву дитячого садочка у м. Бориспіль», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у вересні 2017 року за результатами тендерної закупівлі, між управлінням капітального будівництва та переможцем конкурсу укладено договір на будівництво дитячого садка у м. Бориспіль на суму більше 42 млн грн. Проте виявилось, що підрядником більше року не виконуються жодні будівельні роботи, чим порушуються умови виконання договору та право дітей м. Бориспіль на освіту.

Реагуючи на виявлені порушення, Бориспільською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву з метою розірвання вказаного тендерного договору та подальшого використання бюджетних коштів. Зазначені гроші мають бути передбачені на проведення повторного тендеру для завершення будівництва дитячого садочку.Підпишись на новини від me3.com.ua