Мінрегіон реформує діяльність Держархбудінспекції

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
1 (5)

За дорученням віце-прем’єр-міністра та міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка наказом Мінрегіону № 8 від 31 січня 2019 року була створена робоча група з реформування системи архітектурно-будівельного контролю. Спільно членами робочої групи було напрацьовано низку проблемних завдань, які мають бути вирішені, зокрема, питання публічної діяльності ДАБІ та відсутності єдиної е-системи у будівництві, ефективної роботи відомства, недостатнього рівня відповідальності його керівництва та працівників і так далі.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.


“Ми розробляємо концепцію реформування ДАБІ. Сьогодні в системі держархбудконтролю є дуже багато проблем. У 2-х словах - це непрозорість та неефективність контролю, низька якість послуг і тотальна корупція. Без ефективного та прозорого контролю якісного розвитку будівельної галузі в Україні не буде. Зараз ми вже напрацювали та визначили детальні проблемні питання у цьому ключі, які потребують врегулювання та можливі рішення. Щоб було зрозуміло, ми розділили ці проблеми на блоки питань. Але це не вичерпний перелік, він може доповнюватись та змінюватись. Саме тому я запрошую надавати свої пропозиції всіх бажаючих та приєднуватись до цієї роботи”, - написав Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За словами заступника міністра до робочої групи з реформування системи архітектурно-будівельного контролю крім представників Мінрегіону увійшли представники Держархбудінспекції, Державного агентства з питань електронного урядування України, Офісу ефективного регулювання, IDLO, TAPAS, урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції” та Конфедерації будівельників України.

“Щоб дискусія не розтягнулася в часі - пропозиції збираємо до 21 травня. Їх можна надавати в письмовому виді на пошту [email protected] та [email protected] з поміткою теми листа “Пропозиції щодо реформування ДАБІ”. Це дійсно дуже важливо для галузі. Тому працюємо разом активно та конструктивно. І все вийде!”, - додав заступник міністра.


Підпишись на новини від me3.com.ua