На житло внутрішньо переміщених осіб з числа учасників АТО спрямували майже 40 млн. грн.

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
IMG_0737

Уряд спрямував майже 40 млн. грн. на житло внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в АТО (ООС).

Про це повідомила прес-служба Кабінету Міністрів України.


«Урядом затверджено Порядок та обсяги спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Відповідно до урядового рішення Міністерству внутрішніх справ передається нерозподілений залишок коштів, у  розмірі 30 млн грн,  для реконструкції гуртожитку під житло для поліцейських, розташованого в місті Сєвєродонецьк Луганської області, та Міністерству соціальної політики суму залишку бюджетних коштів за вирахуванням цих 30 млн грн, для реалізації програми субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб, які потребують поліпшення житлових умов.Підпишись на новини від me3.com.ua