У Києві встановився трикратний ціновий розрив на житло між центром та околицями

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
олх

На житловому ринку Києва встановився практично трикратний ціновий розрив між квартирами у центрі міста та квартирами, які розташовані у віддалених районах столиці. Так, за ціною однокімнатної на Печерську ($106 000) можна купити три такі ж на Оболоні. Про це повідомили аналітики платформи OLX.

У OLX повідомили, що вартість однокімнатних квартир в Києві коливається переважно в діапазоні $35 000 - 45 000, двокімнатних - $50 000 - 70 000, а трикімнатні продають за $65 000 - 95 000. Найдорожче житло в Печерському районі. За ціною трикімнатної квартири на Печерську можна купити, наприклад, три трикімнатні на Оболоні. Найбюджетніші варіанти житла в Святошинському та Деснянському районах. На Троєщині рекордно низькі ціни на трьошки - $41 000 в середньому. 

123 З початку 2019 року в порівнянні з другим півріччям 2018 ціни на квартири в Києві в середньому виросли: однокімнатні - на 8%, двокімнатні - на 4%, трьохкімнатні - на 2%.

В порівнянні з минулим півріччям найбільше підвищились вартості однокімнатних квартир в Шевченківському (26%), Дніпровському (13%) та Печерському (12%) районах. На такому ж рівні залишилась ціна тільки в Дарницькому.


Але подорожчали не всі варіанти житла в Києві. Так, трьошки в Шевченківському та Деснянському районах, навпаки, стали дешевшими на 4% і 2% відповідно. В Дніпровському - ціни залишились на такому ж рівні. А в решті районів - вартість трикімнатних квартир виросла, максимальне зростання на Солом’янці - на 9%. Двокімнатні квартири не змінились в ціні тільки в Шевченківському районі. В інших - подорожчали. Найбільше зросла вартість в Солом’янському і Дніпровському районах - на 10%.

Якщо ви накопичили $30 000, можна вже купити квартиру в Києві - однокімнатну в Святошинському районі. А додавши до цієї суми ще $10 000, є можливість  розглядати двійки в Святошинському.

Якщо вам дісталась трикімнатна квартира на Печерську, її можна продати за $200 000, купити дві трьошки й одну однокімнатну на Оболоні.

Загалом весною на платформі OLX можна було знайти більше 26 000 варіантів житла.


Підпишись на новини від me3.com.ua