Влада Києва сприятиме в наданні дозволів для добудови скандальних об’єктів Войцеховського

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри

Кличко


Міська влада готова сприяти в отриманні необхідних дозволів, аби ошукані вкладники забудовника Войцеховського могли самостійно закінчити будівництво свого житла. Як повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації, про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з ініціативною групою ошуканих вкладників будівельної афери.


«Я вдячний за вашу конструктивну позицію. Ми бачимо, що ви готові брати відповідальність і вчинити всі необхідні дії, що не були здійснені забудовником-аферистом. Для легалізації  об’єктів житла, оформлення земельних ділянок, отримання технічних умов для підключення до інженерних мереж. Для можливості добудови та введення ваших будинків в експлуатацію. Ми разом, крок за кроком, вирішуємо цю проблему. Місто в конструктивній співпраці готове вам сприяти», – заявив мер Києва. Він дав доручення профільним заступникам вивчити питання щодо можливості зменшення фінансового навантаження на ошуканих вкладників за підключення до інженерних мереж. Мер звернувся до ініціативної групи з проханням створити «дорожню» карту, де чітко прописати етапи та терміни будівництва. Віталій Кличко також наголосив, що столична влада неодноразово зверталася і до уряду, і до депутатів Верховної Ради з тим, аби вирішити питання ошуканих вкладників на законодавчому рівні. 


«Аби такі афери не повторювалися, треба змінювати законодавство. Ми маємо скористатися досвідом, що десятиліттями втілюють в інших країнах. Там реальними розпорядниками об’єктів є банки. Всі операції щодо придбання житла здійснюють тільки через фінансові установи, чим мінімізують ризики втратити інвестиції у житло», – підкреслив мер столиці. 
Підпишись на новини від me3.com.ua