Суд повернув забудовнику право забудувати озера на столичних Осокорках

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
me3.com.ua

Господарський суд міста Києва визнав недійсним рішення Київської міської ради про розірвання договорів оренди земельних ділянок на Осокорках, призначених для будівництва ЖК «Патріотика на озерах».

Про це повідомила прес-служба банку «Аркада».


«Оголошуючи вступну та резолютивну частини рішення, суд наголосив, що головною причиною визнання рішення Київської міської ради недійсним є те, що воно прийняте в період дії ухвали Господарського суду м. Києва від 25.05.2018р. Вказана ухвала забороняє Київській міській раді вчиняти будь-які дії, направлені на розірвання договорів оренди з користувачем земельних ділянок», - йдеться у повідомленні.

В Аркаді наголошують, що зазначена ухвала на сьогоднішній день залишається чинною, пройшла усі стадії судового оскарження і не може бути скасована. У зв’язку з цим, Київрада не має права повторно приймати рішення про припинення оренди земельних ділянок.

Нагадаємо, що ділянка біля столичних озер місцевості Осокорки була надана забудовнику в оренду ще в 2005 році. Забудовник, банк «Аркада», планує збудувати на цій ділянці понад 40 будинків на 24–27 поверхів. Місцева громада виступає проти такого будівництва, вимагаючи облаштувати на озерах ландшафтний парк «Екопарк Осокорки».


Підпишись на новини від me3.com.ua