Київ та Львів з’єднали мережею швидкісних автозарядних станцій

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
zaryadka

На трасі Київ-Львів побудували мережу швидкісних зарядних станцій для електроавтомобілів. Завдяки їм відстань між Києвом і Львовом тепер можна подолати на електромобілі всього з двома - трьома зупинками тривалістю від 20 до 40 хвилин. Про це порталу МЕтри повідомили в Департаменті комунікацій компанії ДТЕК.

Як відзначили в ДТЕК, компанія встановила 5 швидкісних зарядок STRUM потужністю 50 кВт по Львівській трасі, які розташовані на відстані 100-130 км одна від одної:

  • в Житомирі, на території автосалону Mitsubishi, пр. Незалежності, 168а/1;

  • на газовій заправці Galileo, с. Наталівка, Житомирська область;

  • на автозаправці SOСAR, с. Біла Криниця, Рівненська область;


  • у Львові - на території автосалону AUDI, вул. Липинського, 54 Д.


«Зарядки STRUM розташовані в місцях, де мандрівники можуть зручно відпочити, встигнути випити кави або перекусити. А найкращу каву звичайно треба пити у Львові. Визначаючи локації для зарядних станцій, ми віддаємо перевагу співпраці з сучасними АЗС, автосалонами.

Всі п'ять зарядних станцій в напрямку Львова вже пройшли тестування. На автомобілі Hyndai IONIQ Electric ми перевірили, що його батарея на станції STRUM заряджається швидше, ніж мобільний телефон. Від Львова до кордону з Польщею лише 80 км, отже цілком можна відправитися подорожувати далі по Європі та заряджатись у місцевих операторів», – розповів Ігор Ковальов, керівник мережі зарядних станцій STRUM.

За перше півріччя 2019 року в Україні зареєстровано 3,18 тисячі електромобілів, що на 58% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Із розвитком інфраструктури попит на екологічно чистий транспорт буде збільшуватись і надалі.

Після відкриття для електромобілистів трас між Києвом, Одесою та Львовом, в планах ДТЕК встановити швидкісні зарядні станції в напрямку Полтави, а згодом до Дніпра. До кінця цього літа мережа STRUM зросте до 23 швидкісних зарядних станцій, а обсяг інвестицій ДТЕК у зарядну інфраструктуру збільшиться до 30 млн грн. Зараз у мобільному додатку STRUM Charging для iOS та Android доступні 19 станцій.Підпишись на новини від me3.com.ua