Столичний метрополітен домовився про будівництво виходу з метро до ВДНГ

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
11

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» підписало договір на підготовку проєктної документації для будівництва підземного виходу зі станції «Виставковий центр» до ВДНГ. Про це повідомила прес-служба столичного метрополітену.

«Учора ми підписали договір на підготовку проектної документації по добудові виходу на станції "Виставковий центр" з переможцем тендеру у системі ProZorro», - йдеться у повідомленні.


Планується, що проектні роботи будуть завершені уже цього року та направлені на відповідну експертизу. Після чого буде оголошено тендер на проведення будівельних робіт.

«Хто там буває, знає незручності нинішнього варіанту. Особливо небезпечною ситуація стає під час масових заходів на ВДНГ, коли молодь, поспішаючи на метро, перебігає проспект Глушкова», - зазначили у КП «Київський метрополітен».

У метрополітені наголосили, що цей проект спільна робота громадськості, керівництва міста, дирекції ВДНГ, депутатського корпусу Київради та власне підземки.Підпишись на новини від me3.com.ua