Столична влада виявила 15 незаконних будівельних об’єктів

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
слончак

У Києві за результатами роботи Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території столиці, 15 об’єктів визнано незаконними із подальшим скасуванням документів дозвільного характеру.

Про це під час чергового засідання повідомив голова Комісії Володимир Слончак.

Як зазначив посадовець, загалом комісія розглянула 84 об’єкти, що свідчить про дієвий діалог міських управлінців, киян та замовників будівництва.


«Одномоментно вирішити всі містобудівні проблеми і питання, що накопичувалися роками, неможливо. Однак за 5 місяців ми зробили вагомий крок у цьому напрямку. Зокрема, під час роботи Комісія ухвалила 25 висновків із пропозиціями та рекомендаціями, внаслідок чого 15 об’єктів будівництва визнано незаконними із подальшим скасуванням документів дозвільного характеру та зверненнями у правоохоронні та контролюючі органи», – сказав Володимир Слончак.

За його словами, ще щодо 6 об’єктів будівництва документи дозвільного характеру скасовано до усунення відповідними суб’єктами містобудування виявлених порушень та недоліків. Також Комісією щодо 4 об’єктів надано проміжні рекомендації, які налагодили діалог із киянами.

15незаконнихПідпишись на новини від me3.com.ua