В Україні запровадять нове правило: нема туалету – нема кафе

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
wc

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України планує переглянути чинні вимоги щодо забезпеченості закладів харчування належною кількістю санітарних кімнат, щоб були обов’язкові окремі вбиральні для відвідувачів та для персоналу.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.


“Сьогодні у чинних вимогах щодо закладів харчування дозволяється не робити туалети для відвідувачів в кафе до 50 посадкових місць, а також у їдальнях. А в закладах категорії “закусочна” туалети для відвідувачів взагалі не передбачені в ДБН. Це нонсенс і туалети для відвідувачів, навіть у маленьких закладах, я вважаю, необхідна річ. Тому ми хочемо повністю переглянути ці вимоги та адаптувати до сучасних. Щоб вбиральні проектувалися для відвідувачів обов’язково і були окремі вбиральні для персоналу”, - написав він.

Парцхаладзе підкреслив, що частина туалетних кімнат має обов’язково проектуватися доступними для людей з інвалідністю та містити сповивальні столики для немовлят згідно з ДБН “Інклюзивність будівель і споруд”.

Крім цього, розглядається можливість збільшити в ресторанах, кафе та інших закладах харчування кількість санітарних жіночих кімнат, щоб унеможливити в них черги.


Підпишись на новини від me3.com.ua