Прокуратура заблокувала будівництво нового житлового комплексу на столичній Дарниці

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
прокуратура-голос

Органи прокуратури у судовому порядку вимагають визнати незаконним та скасувати рішення Київради, на підставі якого приватне товариство отримало земельну ділянку на вул. Євгена Сверстюка вартістю майже 55 млн грн під забудову житлового комплексу.

Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.
«Встановлено, що Київською міською радою у порушення вимог земельного законодавства без проведення земельних торгів було прийнято рішення про передачу приватному товариству у довгострокову оренду земельну ділянку площею 0,7 га для будівництва житлового комплексу у Дніпровському районі м. Києва», - йдеться в повідомленні.


З тексту спірного рішення вбачається, що його прийнято у зв’язку з переходом до товариства права власності на нерухоме майно (гараж) загальною площею лише 25 кв.м., яке розташовано на цій ділянці.

Таким чином, товариство отримало в оренду земельну ділянку площею, яка у 280 разів перевищує площу вказаного нерухомого майна.

Зважаючи на викладене столична прокуратура заявила позов до Господарського суду м. Києва та вимагає визнати незаконними та скасувати вказане рішення Київради, а також укладений на його підставі договір оренди.
Підпишись на новини від me3.com.ua