У Києві територіальній громаді повернули 7 гектарів землі вартістю 110 млн. грн.

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
ділянка

У Києві реально поновили право територіальної громади міста на земельну ділянку площею понад 7 га та вартістю майже 110 млн. грн. Про це повідомила прес-служба Прокуратури міста Києва.

«Встановлено, що земельна ділянка по вул. Радистів перебуває у комунальній власності, рішення про її відчуження Київською міською радою не приймалось. Разом із цим, на підставі підробленого державного акту на землю та внаслідок укладення договору купівлі-продажу земельна ділянка вибула із власності територіальної громади на користь двох комерційних структур», - йдеться у повідомлені.


Прокуратура міста Києва звернулася до господарського суду міста Києва з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу та скасування рішень про державну реєстрацію права власності на спірну земельну ділянку.

Господарський суд міста Києва погодився з доводами прокурора та рішенням від 02.07.2019 вказаний позов задовольнив повністю.

На даний час рішення суду набрало законної сили - до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено записи про скасування незаконного права власності вказаних товариств на земельну ділянку.


Підпишись на новини від me3.com.ua