Уряд затвердив порядок надання житлового пільгового кредиту учасниками АТО/ООС та ВПО

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
18.08.10

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів за новою бюджетною програмою «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил на придбання житла», з обсягом фінансування 200 млн грн.

Як повідомляє прес-служба Міністерства розвитку громад та територій України, кошти на реалізацію вказаної програми передбачені змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

З вказаних коштів 100 млн грн буде спрямовано для надання кредитів ВПО та 100 млн грн для кредитування учасників АТО та/або ООС. Кредит буде надаватися на термін до 20 років, а відсоткова ставка становитиме 3% річних.

Об’єктом кредитування може бути квартира у багатоквартирному будинку або одноквартирний житловий будинок (як новобудови так і вторинний ринок), якщо житло прийнято в експлуатацію не більше ніж 25 чи реконструйовано не більше ніж 15 років тому.


Одержувачі кредиту самостійно обирають житлові об’єкти.

В день укладання кредитного договору позичальник має сплатити власний внесок не менше 6%.

Розподіл бюджетних коштів між адміністративно-територіальними одиницями здійснює Мінрегіон пропорційно кількості зареєстрованих заяв у відповідному регіоні.

Перелік осіб, що у поточному році отримають кредит, схвалюється комісією, склад якої затверджує Мінрегіон.
Підпишись на новини від me3.com.ua