У Києві судитимуть квартирних аферисток

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
афер

Органи прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно двох жінок 25 та 34 років, які під приводом здачі в оренду житла шляхом обману заволодівали грошовими коштами громадян.

Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

У прокуратурі зазначили, що до поліції із заявами звернулося майже 50 громадян, які постраждали внаслідок дій аферисток.

«Всі постраждалі розповідали, що знаходили вигідні пропозиції щодо оренди житла у м. Києві на різних веб-сайтах. Після підписання “інформаційного договору” вони платили гроші, в середньому від 10 до 15 тисяч гривень за перший та останній місяць оренди, однак, коли приїжджали за адресами, потрапити до житла не могли», - йдеться у повідомленні.


На мобільні телефони шахрайки не відповідали, а коли потерпілі намагалися знайти їх у офісі, аферистки викликали власну охорону та навіть використовували проти людей газові балончики.

У ході досудового розслідування встановлено, що кримінальними правопорушеннями потерпілим завдано матеріальної шкоди на суму понад півмільйона гривень.

Наразі обвинувальний акт відносно жінок за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 190 КК України, направлено до Печерського районного суду м. Києва.

Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави у сумі півмільйона гривень. За наслідками судового розгляду ці кошти можуть бути звернені для відшкодування завданої потерпілим шкоди.


Підпишись на новини від me3.com.ua