Четвертий за 8 місяців. У Мінрегіоні знову новий міністр

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
Чернишов

Верховна Рада України 4 березня на позачерговому засіданні підтримала оновлений склад Кабінету Міністрів України, запропонований новообраним Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

За новий склад Уряду проголосували 277 народних депутатів, до якого, зокрема, увійшов і новий Міністр розвитку громад та територій України. Ним став Олексій Чернишов.

З 28 жовтня 2019 року Олексій Чернишов обіймав посаду голови Київської обласної державної адміністрації.

Народився Олексій Михайлович Чернишов 4 вересня 1977 року в м. Харків.

Згідно з інформацією Київської обласної державної адміністрації у 1999-му Чернишов закінчив Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» за спеціальністю «Економіка підприємства». У 2002 році закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

У 1999 році пройшов професійний курс за стандартами міжнародного Інституту управління проектами (Project Management Institute) (Пенсильванія, США).


У 1998 році працював в компанії Telesens, яка розробляла системні програмні продукти для телекомунікаційного бізнесу.

У 2012 році заснував інвестиційно-девелоперську компанію Eastgate Development, діяльність якої була сфокусована на розвитку масштабних проектів комерційної нерухомості, а також залучення іноземних інвестицій в Україну та стабілізація інвестиційного клімату в країні.

У 2014 році Чернишов заснував інвестиційну компанію VI2 Partners. Офіси компанії працюють у Києві та Відні.

У тому ж 2014 році Олексій Чернишов заснував Kyiv Vision Foundation – організацію, яка займається залученням інвестицій до країни, підтримкою культурних проектів, популяризацією України в Європі через потенціал сучасного українського мистецтва.

В листопаді 2017 року Олексій Чернишов став Головою Наглядової Ради Українського клубу нерухомості URE Club.

У 2018 році за ініціативою та підтримкою Олексія Чернишова було створено «Школу управління комерційною нерухомістю». Проект є першим спільним із URE Club та Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ).

Як раніше повідомляв портал МЕтри 29 серпня 2019 року новообрана Верховна Рада перейменувала очолюваний до того Геннадієм Зубком Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України на Міністерство розвитку громад та територій України та призначила очільником цього відомства Альону Бабак. Через декілька місяців, 4 лютого 2020 року Верховна Рада України звільнила Альону Бабак та призначила на посаду Віце-прем’єр-міністра – міністра розвитку громад і територій Дениса Шмигаля. Але вже через місяць парламент переобрав склад Уряду, в наслідок чого Мінрегіон знову отримав нового очільника.


Підпишись на новини від me3.com.ua