Експерт: низька ціна – одна з ознак неякісного житла

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
me3.com.ua

Низька ціна квадратного метра в жодному разі не є показником якісного житла. Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова правління The Wall-Ukraine Віталій Грусевич.

«Низька ціна не означає, що забудовник працює на мінімальній рентабельності – це перша ознака неякісного житла. Тому українцям не варто вестися на дешевизну і вкладати свої кровно зароблені в будь-що», - написав він.


Він наголошує на важливості контролю та ринкового нагляду, адже недобросовісні компанії, маючи доступ до сучасних матеріалів та технологій, все одно продовжують економити та використовувати старі принципи та підходи.

«…Всі українські компанії нарешті мають навчитися будувати якісне житло, яке забезпечить людям комфортний життєвий простір. Ми маємо слідувати світовим вимогам. Вже давно галузь за кордоном відійшла від моделі: будую, бо хочу заробити. Тепер на першому місці людські цінності», - зауважує Віталій Грусевич.

Разом з тим, голова правління The Wall-Ukraine зазначає, що в Україні можна знайти будівельні компанії, які вже почали активно декларувати людиноцентризм та чудово працюють у технічному плані.
Підпишись на новини від me3.com.ua