Що робити при зміні власника ділянки з забудовою, якщо містобудівні умови вже видано

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
таций

Що робити у випадку зміни власника у ділянки з забудовою, якщо містобудівні умови та обмеження вже видано? Рекомендації щодо цього надав заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

«Містобуди – це документ, який видається на забудову земельної ділянки. Згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної документації» МУО необхідні для проектування об’єкта будівництва. Отже, зі зміною власника ділянки містобудівні умови та обмеження на забудову залишаються такими ж і є чинними до завершення будівництва», - написав він.


Однак отримувати нові МУО потрібно у тому разі, якщо новий власник змінив плани щодо будівництва. Наприклад, попередній проект передбачав спорудження багатоповерхового житлового будинку, а новий забудовник має намір побудувати офісний центр. Тоді змінюються також і вимоги до об'єкта, які Департамент містобудування та архітектури КМДА повинен вказати в МУО.

Якщо плани власника змінились, він повинен зібрати документи для одержання містобудів та подати їх до Департаменту через ЦНАП.
Підпишись на новини від me3.com.ua