Колишнього першого заступника голови правління банку «Аркада» підозрюють у розтраті 22 млн гривень

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
аркада

Колишньому першому заступнику голови правління АТ АКБ «АРКАДА» повідомили про підозру у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно з матеріалами слідства, екс-головою правління АТ АКБ «АРКАДА» спільно з першим заступником організовано та налагоджено механізм протиправної розтрати коштів учасників фондів фінансування будівництва з залученням підконтрольних юридичних осіб», - йдеться в повідомленні.


Як зазначили в прокуратурі, вказаними службовими особами банку реалізовано дві програми лояльності із залученням коштів фонду фінансування будівництва, за умовами акції вартість квадратного метра площі кватир становить від 169,75 грн до 190, 55 грн, що підтверджується укладеними договорами інвестування будівництва між банком та довірителями.

Разом з тим, у зв’язку з невиконанням довірителями умов акційних програм банком прийнято рішення про розірвання договорів інвестування та повернення довірителям коштів, однак, банком безпідставно повернуто довірителям кошти в сумі 22 млн грн, що в десять разів перевищує суму інвестованих коштів.

Як повідомляв портал МЕтри, раніше за вказаним фактом підозру оголошено екс-голові правління АТ АКБ «АРКАДА» та 8 його спільникам.

Підпишись на новини від me3.com.ua