Експосадовця КП «Спецжитлофонд» притягнуть до відповідальності через сотні тисяч збитків місту

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
спецж

У Києві правоохоронці повідомили про підозру колишньому заступнику директора з питань будівництва об’єктів за бюджетні кошти КП «Спецжитлофонд» за фактом службової недбалості під час виконання робіт з перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Слідством встановлено, що між КП «Спецжитлофонд» та підрядною організацією  укладено договір підряду на виконання робіт з перекладання, прокладання зовнішніх інженерних мереж по пров. Моторному та по проспекту Науки, будівництво додаткових ємкостей чистої води та спорудження розподільчого пункту і трансформаторних підстанцій у Голосіївському районі м. Києва», - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що вказані роботи у повному обсязі не виконано, частина робіт проведена з порушенням вимог ДБН.


Відповідно до висновку комплексної будівельно-технічної та економічної експертизи територіальній громаді міста Києва завдано шкоди у розмірі понад 130 тисяч грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Слід зазначити, що у травні в рамках даного провадження повідомлено про підозру двом заступникам КП «Спецжитлофонд» та директору вказаної вище підрядної організації. Слідство відносно даних осіб завершено. Підозрювані ознайомлюються з матеріалами кримінального провадження.

За результатами розслідування збитки територіальній громаді у розмірі понад 480 тисяч грн. відшкодовано у повному обсязі.

Підпишись на новини від me3.com.ua