Райрада Київщини присвоїла землю колишньої типографії в Києві

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
типографія

Органи прокуратури через суд вимагають скасування рішень про державну реєстрацію права власності на земельні ділянки комунальної власності у Святошинському районі столиці, право власності на які незаконно перейшло одній з райрад Київської області.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні окружна прокуратура встановила, що однією з районних рад Київської області з порушенням вимог закону оформлено за собою право власності на земельні ділянки на вул. Львівській, 72, на яких розташована будівля колишньої типографії, та які належать на праві власності територіальній громаді міста Києва», - йдеться в повідомленні.

У подальшому між районною радою та товариством–забудовником був укладений інвестиційний договір, за яким передбачено будівництво на спірних земельних ділянках багатоповерхового житлового комплексу із приміщеннями комерційного призначення.

З метою відновлення порушених прав територіальної громади столиці окружною прокуратурою заявлено позовну заяву про витребування земельних ділянок та скасування рішень про державну реєстрацію права власності на них.

Також ухвалою Господарського суду міста Києва в порядку забезпечення позову накладено арешт на вказані земельні ділянки та заборонено вчиняти будь-які дії щодо проведення підготовчих, вишукувальних, будівельних та інших робіт з будівництва, а також заборонено здійснювати будь-які дії із вказаними земельними ділянками.