Ще одному посадовцю повідомлено про підозру у розкраданні на реконструкції парку «Вербовий гай»

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
вербовийСтоличні правоохоронці повідомили про підозру начальнику управління технічного нагляду та забезпечення будівництва КП «Інженерний центр» у пособництві привласненню коштів, виділених на реконструкцію парку «Вербовий гай». Внаслідок завищення вартості будівельних робіт територіальній громаді міста Києва заподіяно збитки на суму понад 200 тис. гривень.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Згідно з матеріалами слідства, між КО «Київзеленбуд» та підрядником був укладений договір на здійснення реконструкції парку «Вербовий гай», що розташований в Дніпровському районі столиці. Контроль за виконанням вказаних робіт було покладено на підозрюваного, який на той час займав посаду головного спеціаліста технічного нагляду КП «Інженерний центр», та відповідно до функціональних обов’язків перевіряв обсяги та якість виконаних робіт у відповідності з проектно-кошторисною документацією та будівельними нормами і правилами», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прокуратурі, директор підрядного підприємства, не виконавши роботи у повному обсязі, навмисно, з метою заволодіння бюджетними коштами вніс до офіційних документів завідомо недостовірні відомості із завищеними обсягами робіт, використаних матеріалів та понесених витрат на суму понад 200 тис. гривень. У свою чергу, головний спеціаліст технагляду, діючи спільно та узгоджено з підрядником, підписав вказані документи, в результаті чого на рахунок підприємства було безпідставно перераховано вказані кошти.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Обвинувальний акт відносно директора підрядного підприємства вже скеровано до суду для розгляду по суті.