Уряд планує до 2030 року утеплити 50% житлового фонду

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
уряд

Цього року в Україні розпочнуть утеплювати тисячі багатоквартирних будинків, лікарень, шкіл, адміністративних будівель. До 2030 року передбачається утеплення 50 відсотків житлового фонду, що покращить житлові умови для 15 млн людей. Про це 18 лютого повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль з трибуни Верховної Ради під час «Години запитань до Уряду».

Голова Уряду зазначив, що Фонд енергоефективності станом на кінець січня отримав понад 900 заявок від ОСББ на участь у програмі «Енергодім». Загальна вартість проектів, за його словами, перевищує 7,3 млрд грн, а грантів — 4,5 млрд грн.

«Учасниками програми вже стали понад 80 тисяч сімей, понад 200 будинків модернізовані частково або повністю», — заявив Денис Шмигаль.

Крім того, Прем’єр-міністр сказав, що в березні стартує спільний з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проект «Енергоефективність громадських будівель в Україні».

«Проект дозволить термомодернізувати близько тисячі громадських будівель, зокрема дитячі садочки, школи, лікарні, поліклініки, інші об’єкти соціального, адміністративного та культурного призначення, які перебувають у державній й комунальній власності», — зазначив Денис Шмигаль.

За його словами, загальна сума підтримки від ЄІБ на ці потреби становить 300 млн євро.