Нацбанк України позбавляється нерухомості

nbu

Національний банк України продовжить відчуження непрофільних активів та оптимізацію чисельності нерухомого майна. Про це заявив директор Департаменту забезпечення діяльності НБУ Ярослав Ільніцький під час зустрічі у форматі круглого столу з представниками Фонду державного майна України.

Ярослав Ільницький підсумував результати 2017 року з передавання об’єктів нерухомого майна іншим державним органам. Зокрема, цього року НБУ безоплатно передав:

- фізкультурно-оздоровчий комплекс у Києві та база відпочинку "Південні зорі" у м. Затока Одеської області - до Міністерства оборони для потреб реабілітації воїнів АТО;

- будівлі та споруди пожежного депо на території Банкнотно-монетного двору у Києві - до Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

- адмінбудівлі НБУ в Одесі - до Міністерства юстиції;- будівлю центра інформатизації НБУ в Тернополі – до Державної казначейської служби України.

Крім того, прес-служба НБУ повідомила, що Фонд державного майна спільно з Національним банком здійснює підготовку чотирьох об’єктів нерухомого майна, які перебувають на балансі Нацбанку, до приватизації:

- оздоровчого комплексу "Прикарпаття" у м. Яремче Івано-Франківської області;

- гаражного комплекс у м. Дніпро, гаражі у смт .Костянтинівка та смт. Слов’янськ Донецької області;

- готельного комплексу (об’єкт незавершеного будівництва) у с. Білосарайська Коса Донецької області.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua