У Києві та передмісті таунхауси будують у понад 50 житлових комплексах

Hotov Residence2

На початок 2018 року у Києві та наближених до нього населених пунктах продажі таунхаусів ведуться у понад 50 житлових комплексах. Про це повідомив директор компанії «Hotov Residence» Дмитро Матвієнко.

У передмісті Києва таунхауси активно будують на правому березі — у Васильковському, Киево-Святошинському, Обухівському, Макаровському та Вишгородському районах. Ведеться будівництво таунхаусів і на лівому, передусім у Бориспільському та Броварському напрямках.


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9741245110162742"
data-ad-slot="1065905671"
data-ad-format="auto">За словами експерта, таунхауси поступово формують окремий сегмент нерухомості, займаючи своє місце між квартирами та окремими будинками.

«Таунхауси набувають популярності, оскільки для багатьох покупців житлової нерухомості вони є оптимальним варіантом. З одного боку, цей вид житла має практично ті ж самі переваги, що і окремі будинки. З іншого - вартість таунхаусу значно менша, ніж окремо збудованого будинку. Тому що для його зведення потрібна земельна ділянка меншої площі, ніж для особняка, а собівартість будівництва нижча за рахунок спільних стін, вартості підведення комунікацій тощо», - сказав Дмитро Матвієнко.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua