Вторинне житло столиці: цінове падіння пригальмовує

struktura-me3

У Києві спостерігається уповільнення темпів здешевлення вторинного житла. Зокрема, у березні 2018 року ціни на вторинному ринку столиці знизилися на 0,2%. Це дещо нижче, ніж у попередньому місяці. У лютому цього року ціни на вторинне житло міста знизилися на 0,7%. Всього за останніх 12 місяців цінове падіння склало 8,6%.

Про це свідчать дані, оприлюднені Інформаційно-аналітичним центром Компанії «Олімп Консалтинг».

За інформацією компанії, на вторинному ринку Києва середня вартість квадратного метру за підсумками березня цього року склала 995 $ за кв. м.Найвищими ціни на житло, що було у використанні, залишаються у Печерському районі, де квадратний метр оцінюється у середньому  в 1695 $ за кв. м. А також у Шевченківському, з цінами на житло такого ж класу 1056 $ за кв. м.

Найдешевше житло розташовується в лівобережній частині міста. Так, у Деснянському районі вторинне житло коштує близько 792 $ за квадратний метр, а у Дніпровському – 857 $. Дещо вище оцінюється житло у Дарницькому районі - 863 $.

У деяких районах правобережної частини Києва можна знайти житло з аналогічними цінами. Зокрема, вторинне житло у Святошинському районі в середньому оцінюється у 862 $ за кв. метр. Дещо вище ціни у Солом’янському районі - 911 $ за кв. м.,  Подільському – 960 $ за кв. м. та  Голосіївському - 969$.У Оболонському районі вторинне житло коштує 981 $ за кв. метр.

У «Олімп Консалтинг» зазначили, що дані наведені в сегменті житла, побудованого в період з 1950 по 1992 роки.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua