У першому кварталі ціни на будівельно-монтажні роботи знову піднялися

me3.com.ua

В Україні загальний рівень цін на будівельно-монтажні роботи у першому кварталі 2018 року знову піднявся, тепер на 10,3 %. Такі дані оприлюднила Державна служба статистики України.

За даними Держстату, у порівняні з попереднім кварталом підвищення цін на будівельно-монтажні роботи зафіксовано в усіх сферах будівництва.

Найменше подорожчання зачепило будівництво транспортних споруд – тут зафіксовано зростання цін на 9,1 %. Будівництво трубопроводів, комунікацій та ліній електропередач  подорожчало на 10,6%, комплексних промислових споруд – на 10,4%, а інших інженерних споруд –  на 11,8%.У сфері житлового будівництва ціни зросли на 10%, а у сфері нежитлового - на 10,4%.

У Держстаті зазначають, що дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, як раніше повідомляв портал «МЕтри», фахівці будівельного ринку прогнозують поступове зростання цін на будівельно-монтажні роботи протягом 2018 року навіть в умовах ревальвації національної валюти.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua