Поліція попередила конфлікт біля будівництва на столичних Осокорках

Police

Київська поліція заявила, що попередила конфлікт біля будівельного майданчику на столичних Осокорках. Про це йдеться у повідомленні відділу комунікації Національної поліції.

«Під час патрулювання поліцейські помітили, що на Осокорках зібралося близько 80 чоловіків спортивної зовнішності, при цьому правоохоронці побачили, що у них є спецзасоби. Цю інформацію патрульні відразу передали у чергову частину поліції Києва,» - йдеться у повідомленні.

Аби попередити можливі правопорушення, на місце події направили спепризначенців, наряди патрульних та за тривогою був піднятий особовий склад  територіального управління поліції.За словами тимчасово виконувача обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Віктора Нечитайла, як тільки правоохоронці прибули за вказаною адресою, молодики почали розбігатися у різні сторони.

«На місці ми побачили, що вони мають спецзасоби – щити, гумові палиці і навіть зброю. Їх доставляють до управління поліції для проведення ретельної перевірки та надання пояснень щодо причин їх збору у вказаному місці», - зауважив правоохоронець.

Поліцейськім вдалося затримати та доставити до управління поліції близько 80 чоловіків. Всі вони із різних регіонів України та мають вік від 18-ти до 40 років. Під час спілкування затримані заперечують свою причетність до підготовки будь-яких правопорушень, вказують, що вони незнайомі між собою і випадково опинилися в одному місці. Дехто – відмовився надавати пояснення, посилаючись на норми ст. 63 Конституції України.

На місці збору групи чоловіків працюють дві слідчо-оперативні групи. Там виявили спецзасоби, ножі, телескопічні палки і кілька одиниць зброї, яку перевірять за базами даними і встановлять, чи зареєстрована вона у встановленому порядку.Продаж будинків
Продаж квартир

Підпишись на новини від me3.com.ua