У Дніпрі ціни вторинного житла досягли найвищого за рік показника

Підписуйтесь на Telegram канал МЕтри
dnipro

У Дніпрі на вторинному житловому ринку ціни після чотиримісячного зростання досягли найвищого за рік показника. У грудні вони піднялись на 0,59% та досягли рівня 512$ за кв. метр.

Про це свідчать дані, оприлюднені Інформаційно-аналітичним центром компанії «Олімп Консалтинг».

Читайте також: Ринок житлової нерухомості – 2019: що рік прийдешній нам готує

За інформацією компанії, у грудні в усіх районах міста, за виключенням Амур-Нижньодніпровського, вторинне житло додало у вартості по 2$ на кожному квадратному метрі. В Амур-Нижньодніпровському квадратний метр б/в житла подорожчав одразу на 3$ та вийшов на рівень 486$.


Найдешевшим районом Дніпра залишається Самарський, де б/в квартири нині коштують приблизно 446$ за кв. метр. У Новокодацькому кожний квадратний метр такого житла оцінюється на рівні 476$. У іншому недорогому районі – Чечеловському, ціни вийшли на рівень 481$ за кв. метр.

Найдорожчим районом міста залишається Соборний, де на кінець грудня 2018 року середня ціна житла, що було у використанні, складала 599 $ за кв. м.

У відносно дорогому Центральному районі квадратний метр б/в житла коштує 587$, а у Шевченківському - близько 525 $.

В наслідок подорожчання в Індустріальному районі б/в квартири коштують 492$ за кв. метр.

У «Олімп Консалтинг» зазначили, що дані наведені в сегменті житла, побудованого в період з 1950 по 1992 роки.Підпишись на новини від me3.com.ua